Skontaktuj się z nami
tel. 660 012 300

Włączamy leasing

HAPPY MILES. Leasing liczony kilometrami

Płać tyle ile wyjeździsz!

Usługa Happy Miles jest unikalnym na polskim rynku rozwiązaniem, w którym miesięczna rata leasingu jest uzależniona od liczby kilometrów faktycznie pokonywanych przez leasingowany pojazd. Wysokość miesięcznej raty leasingowej jest kształtowana na podstawie realnego przebiegu pojazdu. Dodatkowo, do usługi Happy Miles dołączony jest bogaty pakiet rozwiązań technologicznych, które umożliwią przedsiębiorcy uzyskanie kompleksowego obrazu wszystkich aspektów dotyczących floty samochodowej w jego firmie.

Przykładowa rata miesięczna:

 

samochód osobowy kombi

38 gr/km
+ 235 zł/mies.

samochód dostawczy

36 gr/km
+ 318 zł/mies.

samochód ciężarowy

41 gr/km
+ 1384 zł/mies.

Zarządzanie flotą pojazdów

Przyjazna, intuicyjna aplikacja pomoże Ci na bieżąco zarządzać flotą pojazdów w Twojej firmie: zużyciem paliwa, trasami przejazdu, ubezpieczeniami, przeglądami technicznymi i wieloma innymi aspektami codziennej aktywności floty. Możesz korzystać z aplikacji w każdej chwili, logując się na swoje konto w Internecie bądź korzystając z wersji mobilnej. Aplikacja Happy Miles dostępna jest na wszystkie systemy operacyjne.

EcoDriving

W aplikacji Happy Miles możesz kontrolować zużycie paliwa we wszystkich pojazdach swojej floty, styl jazdy Twoich kierowców oraz stosowanie się do zasad eco-drivingu, dzięki czemu Twoja firma zyska oszczędności na paliwie i amortyzacji pojazdów. Dodatkowo, aplikacja pozwala na wystawianie ocen kierowcom, co poprawi jakość świadczonych przez Twoją firmę usług, zaś dzięki systemowi rywalizacji zyskasz dobre narzędzie do motywacji swoich pracowników.

 

Źródło: Oficjalna strona Idea Leasing, https://www.ideabank.pl/leasing-na-kilometry-happymiles#miles1 [dostęp: 14-02-2017r.]

UdostępnijWłączamy leasing

KONTAKT

Biuro

LeasingOn

Biuro:
Kraszewskiego 36/2
93-161 Łódź

kom. 660 012 300

e: biuro@leasingon.pl

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RPS Finance Sp. z o.o., ul. Kraszewskiego 36 93-161 Łódź, powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie RPS Finance sp. z o.o. mailowo na adres biuro@rpsfianace.eu lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.Więcej informacji – sprawdź.