Skontaktuj się z nami
tel. 660 012 300

Włączamy leasing

JEREMIE 2 z pomocą finansową dla mikro-, małych i średnich firm!!!

JEREMIE 2 to zwrotna pomoc finansowa oferowana mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą – tzw. start-upom.

Małe i Średnie Przedsiębiorstwa z województw: pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie i łódzkie będą mogły ubiegać się w ramach inicjatywy JEREMIE 2 o zwrotną pomoc finansową w postaci preferencyjnych pożyczek i poręczeń. Będą one udzielane przedsiębiorstwom za pośrednictwem wybranych funduszy pożyczkowych i poręczeniowych czy banków komercyjnych i spółdzielczych.

Celem JEREMIE 2 jest zwiększenie aktywności inwestycyjnej przedsiębiorców, poprzez wzmocnienie ich pozycji i zwiększenie ich konkurencyjności na rynku. Program ma stymulować zakładanie i rozwijanie działalności gospodarczej oraz wdrażanie przez MŚP projektów inwestycyjnych prowadzących do zwiększenia innowacji w przedsiębiorstwach.

 

Podstawowe parametry:

  • kwota pożyczki od 300 000,00 zł do 3 000 000,00 zł
  • bez wkładu własnego
  • okres pożyczki do 10 lat
  • na realizację nowych projektów
  • wsparcie może obejmować inwestycje zarówno w środki trwałe, wartości niematerialne i prawne
  • od 1-go dnia prowadzenia działalności.

 

 

Zadzwoń tel. 608 383 880  lub napisz do nas mail: biuro@leasingon.pl

Doradzimy i pomożemy  skompletować dokumenty aplikacyjne.

 

 

Szczegóły informacji dot. warunków udzielania pożyczek oraz wzorce dokumentów aplikacyjnych znajdują się w załączonych dokumentach na stronie : http://kswp.org.pl/pl/oferta/pozyczki/pozyczka-inwestycyjna-pi

 

Zobacz postWłączamy leasing

KONTAKT

Biuro

LeasingOn

Biuro:
Kraszewskiego 36/2
93-161 Łódź

kom. 660 012 300

e: biuro@leasingon.pl

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RPS Finance Sp. z o.o., ul. Kraszewskiego 36 93-161 Łódź, powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie RPS Finance sp. z o.o. mailowo na adres biuro@rpsfianace.eu lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.Więcej informacji – sprawdź.