Skontaktuj się z nami
tel. 660 012 300

O nas

O NAS

 

Problemy z uzyskaniem finansowania biznesu dotykają na różnych etapach prowadzenia działalności prawie każdego przedsiębiorcę. Klienci którzy decydują się na współpracę z nami mogą liczyć na profesjonalną i skuteczną pomoc w uzyskaniu dodatkowych środków na rozwój poprzez przygotowanie szybkiej i dopasowanej do ich potrzeb i możliwości oferty leasingu.

LeasingON współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedni sposób na sfinansowanie praktycznie każdej potrzeby naszego klienta. Do podmiotów, wśród których wyszukujemy najlepszej oferty należą:

Getin Leasing,  Idea Leasing,  Alior Leasing,  PKO Leasing,  Pekao Leasing,  EFL (Europejski Fundusz Leasingowy),  Millennium Leasing,  Leasing Raiffeisen,  BETAD Leasing,  BREWE Leasing,  BPS Leasing,  mLeasing,  BZWBK Leasing,  ENERGO-UTECH SA,  FGA Leasing,  Getin Fleet,  Grenke Leasing,  Finserv,  IKB Leasing,  Impuls Leasing,  Internetowy Fundusz Leasingowy,  Leaselink,  Leasing Plus,  Leasing Polski,  Masterlease,  ORIX,  Q4LEASING,  SGB Leasing,  SG Equipment Leasing,  Mogo,  Nest Bank,  ING Bank,  Siemens Finance,  Stefczyk Leasing.

 

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z NAMI?

 

W LeasingON stawiamy na jakość świadczonych przez nas usług i wierzymy w naszą misję dostarczania możliwie najlepszych rozwiązani leasingu w sposób prosty, przejrzysty i szybki.

Lubimy pomagać swoim klientom i szanujemy ich czas oraz pieniądze. Ważne jest dla nas zaufanie dlatego zawsze działamy uczciwie i w zgodzie z zasadami etyki.

Wybierz najlepszego partnera dla swojej firmy. Wybierz LeasingON!

 

 

KONTAKT

Biuro

LeasingOn

Biuro:
Kraszewskiego 36/2
93-161 Łódź

kom. 660 012 300

e: biuro@leasingon.pl

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RPS Finance Sp. z o.o., ul. Kraszewskiego 36 93-161 Łódź, powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie RPS Finance sp. z o.o. mailowo na adres biuro@rpsfianace.eu lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.Więcej informacji – sprawdź.