Skontaktuj się z nami
tel. 660 012 300

Leasing transportu ciężkiego

Płać dopiero, kiedy zaczniesz zarabiać!

Powiększ swoją flotę o nowe lub używane samochody ciężarowe powyżej 3,5 t., pojazdy specjalistyczne, ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy i pojazdy wolnobieżne. Nie czekaj! Dzięki większym możliwościom logistycznym zdobędziesz więcej klientów.

Co oferujemy:

Z LeasingOn sfinansujesz pojazdy ciężkie już od 0% ich wartości na całkowity okres do 84 miesięcy. Proponujemy raty równe, degresywne lub sezonowe w zależności od możliwości finansowych Twojej firmy. Umowę leasingowania możesz otrzymać już od pierwszego dnia prowadzenia działalności a decyzję poznasz już w 24h.

Najniższe oprocentowanie leasingu to nie wszystko! Dodatkowo zyskujesz:

Umowę skonstruowaną pod kątem uzyskania największych korzyści podatkowych oraz kompleksową pomoc we wszystkich formalnościach. Pracownik naszego biura będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania umowy leasingu!
 

Zadzwoń tel. 608 383 880  lub napisz do nas mail: biuro@leasingon.pl

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą formę finansowania – bez dodatkowych opłat!

KONTAKT

Biuro

LeasingOn

Biuro:
Kraszewskiego 36/2
93-161 Łódź

kom. 660 012 300

e: biuro@leasingon.pl

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RPS Finance Sp. z o.o., ul. Kraszewskiego 36 93-161 Łódź, powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie RPS Finance sp. z o.o. mailowo na adres biuro@rpsfianace.eu lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.Więcej informacji – sprawdź.