Skontaktuj się z nami
tel. 660 012 300

Leasing samochodów osobowych i dostawczych

Leasing dla Twojej firmy może być prostszy i tańszy niż myślisz!

Poszukujesz atrakcyjnego leasingu na nowe i używane samochody osobowe i dostawcze? Zgłoś się do nas! Oferujemy elastyczne warunki finansowania, ubezpieczenia oraz karty paliwowej. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami i dealerami znajdziemy dla Ciebie samochód dowolnej marki.

Co oferujemy:

Z LeasingOn sfinansujesz samochód już od 0% jego wartości przy wyjątkowo korzystnych warunkach leasingu od 3,25% w skali roku i całkowitym okresie do 84 miesięcy. Proponujemy raty równe, degresywne lub sezonowe w zależności od możliwości finansowych Twojej firmy. Pojazd, który będzie przedmiotem leasingu może mieć maksymalnie 15 lat i być o dowolnej wartości – nie mamy żadnych ograniczeń cenowych! Załatwimy dodatkowe ubezpieczenie, a do tego jesteśmy otwarci na indywidualne warunki.

Co zyskujesz:

Dzięki leasingowi możesz płacić niższe podatki, a tym samym zwiększyć płynność finansową przedsiębiorstwa. Dzięki dobrym kontaktom z wieloma sprzedawcami i dealerami możemy zaoferować atrakcyjne rabaty na niektóre marki pojazdów. W LeasingOn szanujemy Twój czas, dlatego formalności ograniczamy do minimum przy zachowaniu kompleksowej i profesjonalnej obsługi. Przygotujemy dla Ciebie ofertę na wygodną kartę paliwową a dobrze dopasowany harmonogram spłat rat pozytywnie wpłynie na finanse Twojej firmy.

 

Zadzwoń tel. 608 383 880  lub napisz do nas mail: biuro@leasingon.pl

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą formę finansowania – bez dodatkowych opłat!

KONTAKT

Biuro

LeasingOn

Biuro:
Kraszewskiego 36/2
93-161 Łódź

kom. 660 012 300

e: biuro@leasingon.pl

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RPS Finance Sp. z o.o., ul. Kraszewskiego 36 93-161 Łódź, powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie RPS Finance sp. z o.o. mailowo na adres biuro@rpsfianace.eu lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.Więcej informacji – sprawdź.