Skontaktuj się z nami
tel. 660 012 300

Leasing nieruchomości

Leasing nieruchomości to oferta skierowana do przedsiębiorców posiadających nieruchomości komercyjne, a także zainteresowanych ich zakupem w najbliższej przyszłości.

Znajdź najlepsze miejsce dla Twojej firmy – my pomożemy je sfinansować. Oferujemy atrakcyjne warunki leasingu na budynki i lokale biurowe, handlowe oraz mieszkalne. Przygotujemy ofertę na hale magazynowe i produkcyjne oraz centra dystrybucyjne.

Co zyskujesz:

Dzięki równomiernemu rozłożeniu wydatków na nieruchomości i optymalizacji podatkowej wiążącej się z umową leasingową poprawisz płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa. Otrzymasz długoterminowe finansowanie inwestycji i bieżących potrzeb firmy, a za pomocą leasingu zwrotnego uwolnisz środki „zamrożone” w nieruchomościach. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy umowę na elastycznych warunkach, pomożemy w przygotowaniu transakcji zakupu i sprawdzenia stanu prawnego.
 

Zadzwoń tel. 608 383 880  lub napisz do nas mail: biuro@leasingon.pl

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą formę finansowania – bez dodatkowych opłat!

KONTAKT

Biuro

LeasingOn

Biuro:
Kraszewskiego 36/2
93-161 Łódź

kom. 660 012 300

e: biuro@leasingon.pl

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RPS Finance Sp. z o.o., ul. Kraszewskiego 36 93-161 Łódź, powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie RPS Finance sp. z o.o. mailowo na adres biuro@rpsfianace.eu lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.Więcej informacji – sprawdź.