Skontaktuj się z nami
tel. 660 012 300

Leasing maszych rolniczych i leśnych

Skorzystaj z leasingu na atrakcyjnych warunkach, przygotowanych specjalnie z myślą o właścicielach gospodarstw rolnych.

Postaw na rozwój i nowe technologie. Dzięki nam możesz zdobyć finansowanie na ciągniki rolnicze, kombajny, ładowacze, prasy do belowania, przyczepy, linie do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw. Pomożemy w finansowaniu forwarderów, pił tarczowych, łupiarek do drewna oraz innych maszyn rolniczych i leśnych.

Co oferujemy:

Z myślą o rolnikach przygotowaliśmy ofertę leasingu z opłatą wstępną od 0% na czas 84 miesięcy. Minimum formalności gwarantuje szybką decyzję nawet od pierwszego dnia prowadzenia działalności. W zależności od możliwości finansowych proponujemy raty równe, degresywne albo sezonowe.
 

Zadzwoń tel. 608 383 880  lub napisz do nas mail: biuro@leasingon.pl

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą formę finansowania – bez dodatkowych opłat!

KONTAKT

Biuro

LeasingOn

Biuro:
Kraszewskiego 36/2
93-161 Łódź

kom. 660 012 300

e: biuro@leasingon.pl

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RPS Finance Sp. z o.o., ul. Kraszewskiego 36 93-161 Łódź, powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie RPS Finance sp. z o.o. mailowo na adres biuro@rpsfianace.eu lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.Więcej informacji – sprawdź.