Skontaktuj się z nami
tel. 660 012 300

Wynajem długoterminowy

Więcej za mniej? Z nami to możliwe!

Poznaj zalety wynajmu długoterminowego i skorzystaj z oferty opłaty wstępnej na poziomie 0%. W pakiecie niska rata leasingowa – zapłacisz jedynie za rzeczywiste zużycie pojazdu. Do pozostałych benefitów należy pełna likwidacja szkód, samochód zastępczy oraz osobisty opiekun klienta przez cały czas trwania umowy leasingowania.

Co oferujemy:

Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowo niskie raty leasingowe oraz możliwość wymiany samochodu na nowy po zakończeniu umowy leasingu. Dzięki dostępowi do autoryzowanego serwisu jest to oferta stworzona dla wszystkich, którzy cenią niezawodność i chcą uniknąć nieprzewidzianych wydatków związanych z naprawą auta.

Wynajem długoterminowy jest dla Ciebie!

Co zyskujesz:

Poza niskimi ratami, możesz skorzystać z dodatkowych rabatów flotowych, a w niespodziewanych okolicznościach przysługuje Ci samochód zastępczy. Przez cały czas trwania oferty gwarantujemy stałą opiekę do osobistego doradcy oraz dedykowane Auto Assistance do Twojej dyspozycji. Oferta jest przygotowana pod kątem optymalizacji podatkowej.
 

Postaw na wygodę i wysoką jakość serwisu przy zaskakująco niskich ratach miesięcznych!

 

 

Zadzwoń tel. 660 012 300  lub napisz do nas mail: biuro@leasingon.pl

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą formę finansowania – bez dodatkowych opłat!

KONTAKT

Biuro

LeasingOn

Biuro:
Kraszewskiego 36/2
93-161 Łódź

kom. 660 012 300

e: biuro@leasingon.pl

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RPS Finance Sp. z o.o., ul. Kraszewskiego 36 93-161 Łódź, powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie RPS Finance sp. z o.o. mailowo na adres biuro@rpsfianace.eu lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.Więcej informacji – sprawdź.