Skontaktuj się z nami
tel. 660 012 300

Kredyt Firmowy

Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku środków finansowych, aby Twój biznes mógł się rozwijać? Planujesz rozbudowę swojego przedsiębiorstwa, chcesz zatrudnić pracowników, albo przeznaczyć środki na inny cel? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

 


WEŹ KREDYT TERAZ>>>


 

Nasza współpraca z wieloma bankami specjalizującymi się w kredytach dla firm z sektora MŚP umożliwia nam znalezienie rozwiązania dopasowanego do wymagań i potrzeb każdego klienta.

Poznaj naszą ofertę:

Znajdziemy oferty ekspresowych pożyczek na oświadczenie – nawet do kwoty 300 tys. zł. Jedyne czego wymagamy, to dokumenty rejestrowe firmy – lub szybkich pożyczek na dowolny cel biznesowy – do 500 tyś. zł na podobnych warunkach. Firmom zaczynającym działalność proponujemy różnego rodzaju kredyty na start do 200 tyś. z zabezpieczeniem. W LeasingOn przygotujemy ofertę kredytowania z uproszczoną procedurą dla przedstawicieli wybranych grup zawodowych. Ponadto oferujemy kredyty obrotowe, inwestycyjne, zabezpieczone dotacją, na wsparcie wygranych przetargów oraz wygodny faktoring.
 

Zadzwoń tel. 608 383 880  lub napisz do nas mail: biuro@leasingon.pl

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą formę finansowania – bez dodatkowych opłat!

 

KONTAKT

Biuro

LeasingOn

Biuro:
Kraszewskiego 36/2
93-161 Łódź

kom. 660 012 300

e: biuro@leasingon.pl

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RPS Finance Sp. z o.o., ul. Kraszewskiego 36 93-161 Łódź, powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie RPS Finance sp. z o.o. mailowo na adres biuro@rpsfianace.eu lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.Więcej informacji – sprawdź.