Skontaktuj się z nami
tel. 660 012 300

Faktoring

Proste i szybkie finansowanie należności

Skończ z zatorami płatniczymi na dobre. Usługa faktoringu pozwoli Ci utrzymać płynność finansową swojego przedsiębiorstwa na stałym poziomie. Dzisiaj wystawiasz fakturę z towary lub usługi, a następnego dnia pieniądze są już na Twoim koncie.

Dlaczego faktoring:

Dzięki faktoringowi pieniądze wpływają na konto już w 24h po wystawieniu faktury (90% wartości faktury). Faktoring wpływa na zwiększenie płynności finansowej przedsiębiorstwa i poprawia jego zdolność kredytową. Dzięki współpracy z firmą faktoringową mamy gwarancję monitorowania należności od naszych kontrahentów, a w skrajnych przypadkach wsparcie windykacyjne.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej! Współpraca z 4 firmami faktoringowymi sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować ofertę do potrzeb każdego klienta.

 

Zadzwoń tel. 608 383 880  lub napisz do nas mail: biuro@leasingon.pl

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą formę finansowania – bez dodatkowych opłat!

 

KONTAKT

Biuro

LeasingOn

Biuro:
Kraszewskiego 36/2
93-161 Łódź

kom. 660 012 300

e: biuro@leasingon.pl

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RPS Finance Sp. z o.o., ul. Kraszewskiego 36 93-161 Łódź, powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie RPS Finance sp. z o.o. mailowo na adres biuro@rpsfianace.eu lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.Więcej informacji – sprawdź.